Něco nefunguje?

Blíží se začátek promítání a něco nefunguje? Prověřte prosím nejprve, že je vše správně připraveno. Podrobný popis všeho důležitého z hlediska techniky a jejího nastavení najdete v manuálu, který jsme pro vás připravili v on-line verzi i jako PDF dokument:

Nejčastějším problémem bývá špatně zobrazená stránka videopřehrávače. Než budete řešit cokoli dalšího, zkuste prosím na této strance stisknout klávesu F5, nebo tlačítko obnovit ⟳ vašeho prohlížeče. Tím stránku znova načtete. Možná se napodruhé už zobrazí správně.

Občas se nám bohužel také projevují problémy prohlížeče Internet Explorer. Pokud jej používate a přehrávání nefunguje, vyzkoušejte prosím Google Chrome, nebo Firefox (oba jsou zdarma k dispozici).

Pokud jste narazili na technický problém, který vám klávesa F5, jiný prohlížeč, ani manuál nepomohou vyřešit, kontaktujte nás! Nejlépe to můžete udělat pomocí on-line chatu, který můžete zahájit červeným tlačítkem "Otevřít chat" vpravo dole na této stránce. Během snídaně tam budeme připraveni s čímkoli pomoci.

Pokud řešíte opravdu urgentní problém, zavolejte na telefon Katarína Gaillard 603 232 681‬.